Tryb awaryjny przy większej prędkości

<<

Cino84

Dołączenie: 26 Sty 2018 15:41

Post 26 Sty 2018 15:46

Tryb awaryjny przy większej prędkości

Witam. Od jakiegoś czasu w mojej insigni 2.0, 130 KM pojawia się problem z trybem awaryjnym. Auto podczas jazdy powyżej 100 km przechodzi do trybu awaryjnego a po zgaszeniu silnika i odpaleniu jedzie dalej bez problemów. Na komputerze zero błędów jak narazie mimo 3 testów. Sprawdziłem już przelewy i wszystko w normie zmieniłem też zawór egr. Zero efektu. Czy może być to coś z turbina? Ma ktoś podobne doświadczenia?
<<

Robert36pl

Dołączenie: 10 Wrz 2016 18:05

Miejscowość: Warszawa

Post 29 Sty 2018 18:23

Re: Tryb awaryjny przy większej prędkości

Cino84 napisał(a):Witam. Od jakiegoś czasu w mojej insigni 2.0, 130 KM pojawia się problem z trybem awaryjnym. Auto podczas jazdy powyżej 100 km przechodzi do trybu awaryjnego a po zgaszeniu silnika i odpaleniu jedzie dalej bez problemów. Na komputerze zero błędów jak narazie mimo 3 testów. Sprawdziłem już przelewy i wszystko w normie zmieniłem też zawór egr. Zero efektu. Czy może być to coś z turbina? Ma ktoś podobne doświadczenia?

A czym to diagnozowałeś??
Jeśli wchodzi w tryb awaryjny to na pewno są błędy choćby historyczne.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Cino84

Dołączenie: 26 Sty 2018 15:41

Post 30 Sty 2018 18:38

Czym diagnizowalem? Był podpinany pod 3 różne komputery i na każdym czysto. Nie umiem podać specyfikacji komputerów diagnostycznych być może jest potrzebny jakiś bardziej zaawansowany co nie zmienia faktu że auto szfankuje.
<<

Robert36pl

Dołączenie: 10 Wrz 2016 18:05

Miejscowość: Warszawa

Post 30 Sty 2018 19:34

Cino84 napisał(a):Czym diagnizowalem? Był podpinany pod 3 różne komputery i na każdym czysto. Nie umiem podać specyfikacji komputerów diagnostycznych być może jest potrzebny jakiś bardziej zaawansowany co nie zmienia faktu że auto szfankuje.

Nie wiem czym oni to diagnozowali ale poszukaj kogoś kto ma możliwość diagnostyki przez GM MDI programem GDS2.
Jak masz blisko do warszawy to zapraszam.
<<

zubek

Dołączenie: 26 Sie 2015 20:05

Post 11 Lut 2018 12:27

Tryb awaryjny = błędy, nie ma opcji żeby ich nie było. Wystarczy zwykły opcom żeby je odczytać. Tak poza knkursem w ramach wróżenia to sprawdź rurę turbo czy nie ma dziury.
A20DTH+ / SW /11

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Silniki Diesel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości