Post 05 Kwi 2018 22:28

Radio gubi stacje po wizycie w parkingu podziemnym.

Witam,

Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Insigni FL 2015. Wszytko super wszystko pięknie ale Panowie po pierwszej wizycie w parkingu podziemnym okolicznej galerii radio oszalało. Tj. stacja która była "aktywna" nadal działa/gra(na parkingu radio wyciszone) ale przy próbie przełączenia na inna stacje auto przeszukuje cały zakres po czym wraca na pierwotną stacje, przed wizytą w parkingu na liście widniało około 25 stacji po wyjechaniu nie ma żadnej.

-Przy próbie aktualizacji listy stacji radiowych w ustawieniach radia nie zostaje wykryta żadna stacja poza tą "aktywną" na parkingu,

-przy manualnym przeszukiwaniu za pomocą przycisków fizycznych poniżej ekranu nawigacji radia wskakują jednak nie widnieją na liście, :roll:

-próbowałem również przeszukać stacje manualnie tj na ekranie w opcjach radio-szukaj znajduje się podmenu "widok" z "kafelkami" przypisanymi to wartości fal radiowych (90.1,90.1 itd) wybierając po kolei każdy z zakresów znalazłem kilka stacji po przytrzymaniu danego "kafelka"(być może to tylko subiektywne odczucie) RDS zaczynał pokazywać nazwę stacji stacje wskakiwały na listę z opóźnieniem ale jednak! niestety po kolejnej wizycie w parkingu podziemnym lista pusta. :evil:

Krótkie pytanie czy mieliście taką sytuację czy może robię coś nie tak?
Znam jedno rozwiązanie tej sytuacji poprzez wrzucenie/przypisanie w kafelki ulubionych wszystkich stacji radiowych a następnie manualną zmianę nazwy kafelka ulubionych na nazwę stacji radiowych ale kurde no nie jest to najwygodniejsza opcja zmiany stacji radiowych. Wcześniej poruszałem się o 6 lat starszym francuzem i takie akcje były nie do pomyślenia.