Brak polskiego języka w menu dvd800

<<

dragoo

Dołączenie: 10 Sty 2014 10:24

Post 15 Paź 2015 09:00

Re: Brak polskiego języka w menu dvd800

Mam DVD800. W serwisie zamówiłem płytkę z aktualizacją softu. Na starym sofcie nie było PL, po aktualizacji do wyboru cała masa języków w tym Polski. Koszt ? 50zł
<<

brodaty

Dołączenie: 13 Paź 2015 14:44

Post 15 Paź 2015 11:00

dragoo napisał(a):Mam DVD800. W serwisie zamówiłem płytkę z aktualizacją softu. Na starym sofcie nie było PL, po aktualizacji do wyboru cała masa języków w tym Polski. Koszt ? 50zł

Mozeszcos bliżej? Ją mam odpowiedzi z serwisu i z centrali Opla że nie ma takiej możliwości. Za płytę zm aktualizacja map zwołali o zgrozo 650 zł! A może mieszkasz w okolicy Wawy?

Forum Opel Insignia poleca:

<<

stefan_kr

Dołączenie: 15 Lis 2013 09:53

Miejscowość: Kielce

Post 15 Paź 2015 14:01

Jest dostępna płyta z aktualizacją oprogramowania CD500 i DVD800. Na tej płycie jest najnowszy soft do radia i kolekcja języków. Wgrać możesz sobie sam, obraz płyty jest udostępniony na sąsiednim forum.
<<

brodaty

Post 16 Paź 2015 09:06

Sposób jest dziecinnie prosty. Dzięki pomocy jednego z kolegów zrobiłem to sam, bezpłatnie i wszystko śmiga jak ta lala. Poza j polskim jest jeszcze cała masa innych. Aż żal że Serwis Opla pisał takie bzdury powtarzając głupoty za Centralą Opla. Co ciekawe poza systemowym j polskim śmiga nawigacja po polsku z polskim lektorem itd. W ustawieniach konfiguracyjnych pojawiły się nowe fajne opcje. A wystarczy poświęcić tylko kilka minut. :D
<<

dragoo

Dołączenie: 10 Sty 2014 10:24

Post 20 Paź 2015 20:18

brodaty napisał(a):Sposób jest dziecinnie prosty. Dzięki pomocy jednego z kolegów zrobiłem to sam, bezpłatnie i wszystko śmiga jak ta lala. Poza j polskim jest jeszcze cała masa innych. Aż żal że Serwis Opla pisał takie bzdury powtarzając głupoty za Centralą Opla. Co ciekawe poza systemowym j polskim śmiga nawigacja po polsku z polskim lektorem itd. W ustawieniach konfiguracyjnych pojawiły się nowe fajne opcje. A wystarczy poświęcić tylko kilka minut. :D

Otóż to :) Nie zdążyłem wrócić na forum żeby pomóc. Najważniejsze, że się udało. Pytanie tylko kiedy ASO się ogarnie i zaczną globalnie i równo traktować klientów. Bo jak na razie to da się dogadać z nimi tylko jeśli trrafimy na "człowieka".

Jestem z Krotoszyna. ASO w Kaliszu zaproponowało mi tą płytkę - Pan z serwisu zaproponował nawet żeby na forum insigni poczytać ;)
<<

brodaty

Post 20 Paź 2015 20:46

dragoo napisał(a):
brodaty napisał(a):Sposób jest dziecinnie prosty. Dzięki pomocy jednego z kolegów zrobiłem to sam, bezpłatnie i wszystko śmiga jak ta lala. Poza j polskim jest jeszcze cała masa innych. Aż żal że Serwis Opla pisał takie bzdury powtarzając głupoty za Centralą Opla. Co ciekawe poza systemowym j polskim śmiga nawigacja po polsku z polskim lektorem itd. W ustawieniach konfiguracyjnych pojawiły się nowe fajne opcje. A wystarczy poświęcić tylko kilka minut. :D

Otóż to :) Nie zdążyłem wrócić na forum żeby pomóc. Najważniejsze, że się udało. Pytanie tylko kiedy ASO się ogarnie i zaczną globalnie i równo traktować klientów. Bo jak na razie to da się dogadać z nimi tylko jeśli trrafimy na "człowieka".

Jestem z Krotoszyna. ASO w Kaliszu zaproponowało mi tą płytkę - Pan z serwisu zaproponował nawet żeby na forum insigni poczytać ;)

Dzisiaj dzwonili do mnie z serwisu bo po wizycie u nich wstawiłem opinie z zaznaczeniem ze nie wszystko zostało zrobione. Menago jak,dowiedział się, że temat z którymi sobie nie radzili i oni im centrala został załatwiony przeze mnie w 5 min i to ich narzędzie to zaniemowil.aż żałuję że nie widziałem miny. Przeprosił, podziękował za wyjaśnienie i tyle. Ech kiedy w serwisach (Opel nie jest tu wyjatkiem) będzie normalnie?
Poprzednia

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Car audio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości